Минск и минчанин

@pureminsk خوش می آید 1

Забавные и необычные детали Минска, встречающиеся по пути. Ведущий Денис Блищ / blisch.by
Все рекламные возможности включая этот канал: https://blisch.by/rklm
При перепечатке активная ссылка обязательна.
Снимаю на Redmi Note 10
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
اخبار و رسانه ها
اضافه شده به شاخص
27.09.2017 01:05
18 Jun 2018, 11:55 (1136 روز پیش)
آمار انتشار #1069:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
4639
Tue, 24 Jul
+30
4669
Wed, 25 Jul
+1
4670
Thu, 26 Jul
0
4670
Fri, 27 Jul
+2
4672
Sat, 28 Jul
0
4672
Sun, 29 Jul
0
4672
Mon, 30 Jul
+1
4673
Tue, 31 Jul
+1
4674
Wed, 1 Aug
0
4674
Thu, 2 Aug
0
4674
Fri, 3 Aug
+1
4675
Sat, 4 Aug
+30
4705
Sun, 5 Aug
+3
4708
Mon, 6 Aug
+1
4709
Tue, 7 Aug
0
4709
Wed, 8 Aug
0
4709
Wed, 28 Jul
0
4709