NEXTA

@nexta_tv خوش می آید 361

Новости, аналитика, инсайды о Беларуси
Прислать инфо: @nextamail_bot
info@nexta.tv
In English: https://twitter.com/nexta_tv
Сотрудничество: @pr_nexta
Пожертвовать: paypal.me/nexta
Наши каналы: @nexta_live, @luxta_tv
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی
رسته
سیاست


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
06.05.2018 01:38
1 Jul 2018, 13:22 (1131 روز پیش)
آمار انتشار #39:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+34
8106
Tue, 24 Jul
+35
8141
Wed, 25 Jul
+26
8167
Thu, 26 Jul
+24
8191
Fri, 27 Jul
+15
8206
Sat, 28 Jul
+22
8228
Sun, 29 Jul
+18
8246
Mon, 30 Jul
+32
8278
Tue, 31 Jul
+143
8421
Wed, 1 Aug
+58
8479
Thu, 2 Aug
+26
8505
Fri, 3 Aug
+21
8526
Sat, 4 Aug
+9
8535
Sun, 5 Aug
+28
8563
Mon, 6 Aug
0
8563
Tue, 7 Aug
+15
8578
Wed, 8 Aug
+8
8586
Thu, 9 Aug
+6
8592
Fri, 10 Aug
+10
8602
Sat, 11 Aug
+8
8610
Sun, 12 Aug
+9
8619
Mon, 13 Aug
+12
8631
Tue, 14 Aug
+9
8640
Wed, 15 Aug
+86
8726
Thu, 16 Aug
+34
8760
Fri, 17 Aug
+52
8812
Sat, 18 Aug
+20
8832
Sun, 19 Aug
+18
8850
Mon, 20 Aug
+23
8873
Tue, 21 Aug
+19
8892
Wed, 22 Aug
+8
8900
Thu, 23 Aug
+10
8910
Fri, 24 Aug
+8
8918
Sat, 25 Aug
+10
8928
Sun, 26 Aug
+14
8942
Mon, 27 Aug
+9
8951
Tue, 28 Aug
+10
8961
Wed, 29 Aug
+14
8975
Thu, 30 Aug
+6
8981
Tue, 18 Sep
0
9361
Thu, 20 Sep
0
9381
Tue, 2 Oct
0
9534
Wed, 3 Oct
+17
9551
Thu, 4 Oct
+11
9562
Thu, 5 Aug
+4
9566