Минское метро

@minskmetronet خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Телеграм канал авторского проекта minsk-metro.net. Всё о работе Минского и других метрополитенов
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی


ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
Транспорт
اضافه شده به شاخص
03.02.2018 12:55
31 Jan, 23:59 (178 روز پیش)
آمار انتشار #107:
اعلامیه ها و اشاره ها [1]:
Минский метрополитен
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 31 Jan
+2474
2474
Mon, 1 Feb
0
2474
Tue, 2 Feb
0
2474
Wed, 3 Feb
+927
3401
02:59
2474
10:59
+221
2695
Thu, 4 Feb
+244
3645
01:59
+706
3401
Fri, 5 Feb
+154
3799
01:59
+244
3645
Sat, 6 Feb
+138
3937
01:59
+154
3799
Sun, 7 Feb
+120
4057
01:59
+138
3937
Mon, 8 Feb
+548
4605
01:59
+120
4057
Tue, 9 Feb
+155
4760
01:59
+548
4605
Wed, 10 Feb
+100
4860
01:59
+155
4760
Thu, 11 Feb
+146
5006
01:59
+100
4860
Fri, 12 Feb
+50
5056
01:59
+146
5006
Sat, 13 Feb
+60
5116
01:59
+50
5056
Sun, 14 Feb
+58
5174
01:59
+60
5116
Mon, 15 Feb
+192
5366
01:59
+58
5174
Tue, 16 Feb
+93
5459
01:59
+192
5366
Wed, 17 Feb
+32
5491
01:59
+93
5459
Thu, 18 Feb
+73
5564
01:59
+32
5491
Fri, 19 Feb
+33
5597
01:59
+73
5564
Sat, 20 Feb
+22
5619
01:59
+33
5597
Sun, 21 Feb
+16
5635
01:59
+22
5619
Mon, 22 Feb
+53
5688
01:59
+16
5635
Tue, 23 Feb
+40
5728
01:59
+53
5688
Wed, 24 Feb
+23
5751
01:59
+40
5728
Thu, 25 Feb
+49
5800
01:59
+23
5751
Fri, 26 Feb
+99
5899
01:59
+49
5800
Sat, 27 Feb
+29
5928
01:59
+99
5899
Sun, 28 Feb
+12
5940
01:59
+29
5928
Mon, 1 Mar
+12
5952
01:59
+12
5940
Tue, 2 Mar
+17
5969
01:59
+12
5952
Wed, 3 Mar
+8
5977
01:59
+17
5969
Thu, 4 Mar
+13
5990
03:59
+8
5977
Fri, 5 Mar
+15
6005
01:59
+13
5990
Sat, 6 Mar
+8
6013
01:59
+15
6005
Sun, 7 Mar
+10
6023
01:59
+8
6013
Mon, 8 Mar
+21
6044
01:59
+10
6023
Tue, 9 Mar
+11
6055
01:59
+21
6044
Wed, 10 Mar
+10
6065
01:59
+11
6055
Thu, 11 Mar
+8
6073
02:59
+10
6065
Fri, 12 Mar
+12
6085
00:59
+8
6073
Sat, 13 Mar
+6
6091
00:59
+12
6085
Sun, 14 Mar
+3
6094
00:59
+6
6091
Mon, 15 Mar
+15
6109
00:59
+3
6094
Tue, 16 Mar
+60
6169
00:59
+15
6109
Wed, 17 Mar
+20
6189
00:59
+60
6169
Thu, 18 Mar
+9
6198
00:59
+20
6189
Fri, 19 Mar
+35
6233
00:59
+9
6198
Sat, 20 Mar
+11
6244
00:59
+35
6233
Sun, 21 Mar
+10
6254
00:59
+11
6244
Mon, 22 Mar
+5
6259
00:59
+10
6254
Tue, 23 Mar
+32
6291
00:59
+5
6259
Wed, 24 Mar
+20
6311
00:59
+32
6291
Thu, 25 Mar
+99
6410
00:59
+20
6311
Fri, 26 Mar
+13
6423
00:59
+99
6410
Sat, 27 Mar
+40
6463
00:59
+13
6423
Sun, 28 Mar
+8
6471
00:59
+40
6463
Mon, 29 Mar
+7
6478
00:59
+8
6471
Tue, 30 Mar
+9
6487
00:59
+7
6478
Wed, 31 Mar
+19
6506
00:59
+9
6487
Thu, 1 Apr
+6
6512
00:59
+19
6506
Fri, 2 Apr
+7
6519
00:59
+6
6512
Sat, 3 Apr
+7
6526
00:59
+7
6519
Sun, 4 Apr
+9
6535
00:59
+7
6526
Mon, 5 Apr
+6
6541
00:59
+9
6535
Tue, 6 Apr
+4
6545
00:59
+6
6541
Wed, 7 Apr
+4
6549
00:59
+4
6545
Thu, 8 Apr
+3
6552
00:59
+4
6549
Fri, 9 Apr
+4
6556
00:59
+3
6552
Sat, 10 Apr
+8
6564
00:59
+4
6556
Sun, 11 Apr
+43
6607
00:59
+8
6564
Mon, 12 Apr
+18
6625
00:59
+43
6607
Tue, 13 Apr
+4
6629
00:59
+18
6625
Wed, 14 Apr
+4
6633
00:59
+4
6629
Thu, 15 Apr
+2
6635
00:59
+4
6633
Fri, 16 Apr
+9
6644
00:59
+2
6635
Sat, 17 Apr
+3
6647
00:59
+9
6644
Sun, 18 Apr
+7
6654
00:59
+3
6647
Mon, 19 Apr
+6
6660
00:59
+7
6654
Tue, 20 Apr
+2
6662
00:59
+6
6660
Wed, 21 Apr
+3
6665
00:59
+2
6662
Thu, 22 Apr
+2
6667
00:59
+3
6665
Fri, 23 Apr
+2
6669
00:59
+2
6667
Sat, 24 Apr
0
6669
00:59
+2
6669
Sun, 25 Apr
+2
6671
00:59
0
6669
Mon, 26 Apr
+3
6674
00:59
+2
6671
Tue, 27 Apr
+4
6678
00:59
+3
6674
Wed, 28 Apr
+2
6680
00:59
+4
6678
Thu, 29 Apr
+7
6687
00:59
+2
6680
Fri, 30 Apr
+8
6695
00:59
+7
6687
Sat, 1 May
+4
6699
00:59
+8
6695
Sun, 2 May
+6
6705
00:59
+4
6699
Mon, 3 May
0
6705
00:59
+6
6705
Tue, 4 May
+3
6708
00:59
0
6705
Wed, 5 May
+4
6712
00:59
+3
6708
Thu, 6 May
+1
6713
00:59
+4
6712
Fri, 7 May
+8
6721
00:59
+1
6713
Sat, 8 May
+5
6726
00:59
+8
6721
Sun, 9 May
+17
6743
00:59
+5
6726
Mon, 10 May
+5
6748
00:59
+17
6743
Tue, 11 May
0
6748
00:59
+5
6748