Менская хандра

@menskdoldrums خوش می آید 0

Ну как не запить в молодёжной стране?
Алексей Карпеко, журналист Белорусского расследовательского центра. Ex-@euroradio. Мой патреон: https://www.patreon.com/djafi
Связаться: @djaf1
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی
رسته
وبلاگ


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
14.11.2017 02:58
3 May 2018, 13:42 (1362 روز پیش)
آمار انتشار #964:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
145
Tue, 24 Jul
0
145
Wed, 25 Jul
0
145
Thu, 26 Jul
0
145
Fri, 27 Jul
0
145
Sat, 28 Jul
0
145
Sun, 29 Jul
0
145
Mon, 30 Jul
0
145
Tue, 31 Jul
0
145
Wed, 1 Aug
0
145
Thu, 2 Aug
0
145
Mon, 6 Aug
0
145
Tue, 7 Aug
0
145
Wed, 8 Aug
0
145
Mon, 24 Jan
0
145