Крипто-Мишка

@maiklsake خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Крипто Направление.Фондовый рынок.Валютный рынок.Финансовые рынки и так для души.... Крипто-чат
https://t.me/joinchat/HLqs-RLYXAZ2jqSreGWKgg
ژئو و زبان کانال
روسیه, روسی


ژئو کانال
روسیه
زبان کانال
روسی
رسته
ارزهای رمزنگاری شده
اضافه شده به شاخص
10.06.2018 02:34
28 Feb 2020, 10:26 (524 روز پیش)
آمار انتشار #4557:
Репост из: dev.by_all
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 28 Feb
+562
562
Sat, 29 Feb
+45
607
Sun, 1 Mar
+21
628
Mon, 2 Mar
+10
638
Tue, 3 Mar
+5
643
Wed, 4 Mar
+6
649
Thu, 5 Mar
+3
652
Fri, 6 Mar
+3
655
Sat, 7 Mar
0
655
Sun, 8 Mar
+2
657
Mon, 9 Mar
+3
660
Tue, 10 Mar
+1
661
Wed, 11 Mar
+3
664
Thu, 12 Mar
+2
666
Fri, 13 Mar
0
666
Sat, 14 Mar
+1
667
Sun, 15 Mar
+1
668
Mon, 16 Mar
0
668
Tue, 17 Mar
0
668
Wed, 18 Mar
0
668
Thu, 19 Mar
0
668
Thu, 5 Aug
0
668