куточак мовы

@kutochak خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

ژئو و زبان کانال
بلاروس, بلاروس


ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
بلاروس
رسته
زبانشناسی
اضافه شده به شاخص
25.02.2018 16:28
9 Jul 2018, 21:27 (1075 روز پیش)
آمار انتشار #83:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
87
Tue, 24 Jul
+2
89
Wed, 25 Jul
+1
90
Thu, 26 Jul
+2
92
Fri, 27 Jul
+4
96
Sat, 28 Jul
+3
99
Sun, 29 Jul
+2
101
Mon, 30 Jul
+3
104
Tue, 31 Jul
+1
105
Wed, 1 Aug
+1
106
Thu, 2 Aug
+3
109
Fri, 3 Aug
+4
113
Mon, 6 Aug
0
123
Tue, 7 Aug
0
123
Wed, 8 Aug
+1
124
Thu, 9 Aug
+3
127
Fri, 10 Aug
+1
128
Sat, 11 Aug
0
128
Sun, 12 Aug
0
128
Mon, 13 Aug
+2
130
Tue, 14 Aug
+2
132
Wed, 15 Aug
+1
133
Thu, 16 Aug
+2
135
Fri, 17 Aug
+1
136
Sat, 18 Aug
+2
138
Sun, 19 Aug
0
138
Mon, 20 Aug
+2
140
Tue, 21 Aug
+1
141
Wed, 22 Aug
+1
142
Thu, 23 Aug
+1
143
Fri, 24 Aug
+2
145
Sat, 25 Aug
+2
147
Sun, 26 Aug
+1
148
Mon, 27 Aug
+2
150
Tue, 28 Aug
+1
151
Wed, 29 Aug
+2
153
Thu, 30 Aug
+2
155
Fri, 31 Aug
+1
156
Sat, 1 Sep
0
156
Sun, 2 Sep
0
156
Mon, 3 Sep
+1
157
Tue, 4 Sep
+1
158
Wed, 5 Sep
+1
159
Thu, 6 Sep
+3
162
Fri, 7 Sep
+2
164
Sat, 8 Sep
0
164
Sun, 9 Sep
+2
166
Mon, 10 Sep
+2
168
Tue, 11 Sep
+2
170
Wed, 12 Sep
+2
172
Thu, 13 Sep
+1
173
Fri, 14 Sep
+1
174
Sat, 15 Sep
0
174
Sun, 16 Sep
0
174
Mon, 17 Sep
+1
175
Tue, 18 Sep
0
175
Wed, 19 Sep
0
175
Thu, 20 Sep
+1
176
Fri, 21 Sep
+1
177
Sat, 22 Sep
+1
178
Sun, 23 Sep
+1
179
Mon, 24 Sep
+1
180
Tue, 25 Sep
0
180
Wed, 26 Sep
0
180
Thu, 27 Sep
+1
181
Fri, 28 Sep
+1
182
Sat, 29 Sep
+2
184
Sun, 30 Sep
0
184
Mon, 1 Oct
+3
187
Tue, 2 Oct
+1
188
Wed, 3 Oct
+2
190
Thu, 4 Oct
+3
193
Fri, 5 Oct
+3
196
Sat, 6 Oct
+1
197
Sun, 7 Oct
+1
198
Mon, 8 Oct
+1
199
Tue, 9 Oct
+1
200
Wed, 10 Oct
0
200
Thu, 11 Oct
+1
201
Fri, 12 Oct
+2
203
Sat, 13 Oct
+1
204
Sun, 14 Oct
+1
205
Mon, 15 Oct
+1
206
Tue, 16 Oct
+2
208
Wed, 17 Oct
+1
209
Thu, 18 Oct
+1
210
Fri, 19 Oct
+3
213
Sat, 20 Oct
+1
214
Sun, 21 Oct
+1
215
Mon, 22 Oct
+2
217
Tue, 23 Oct
+1
218
Wed, 24 Oct
+2
220
Thu, 25 Oct
+2
222
Fri, 26 Oct
0
222
Sat, 27 Oct
0
222
Sun, 28 Oct
+2
224
Mon, 29 Oct
+1
225
Tue, 30 Oct
+2
227
Wed, 31 Oct
+2
229
Thu, 1 Nov
0
229
Fri, 2 Nov
0
229
Sat, 3 Nov
+1
230
Sun, 4 Nov
+1
231
Mon, 5 Nov
0
231
Tue, 6 Nov
+1
232
Wed, 7 Nov
0
232
Thu, 8 Nov
0
232
Fri, 9 Nov
+1
233
Sat, 10 Nov
+2
235
Sun, 11 Nov
0
235
Mon, 12 Nov
+2
237
Tue, 13 Nov
0
237
Wed, 14 Nov
+1
238
Thu, 15 Nov
+2
240
Fri, 16 Nov
0
240
Sat, 17 Nov
0
240
Sun, 18 Nov
0
240
Mon, 19 Nov
0
240
Tue, 20 Nov
+1
241
Wed, 21 Nov
0
241
Thu, 22 Nov
0
241
Fri, 23 Nov
0
241
Sat, 24 Nov
+1
242
Sun, 25 Nov
+2
244
Mon, 26 Nov
0
244
Tue, 27 Nov
0
244
Wed, 28 Nov
0
244
Thu, 29 Nov
0
244
Fri, 30 Nov
0
244
Sat, 1 Dec
0
244
Sun, 2 Dec
0
244
Mon, 3 Dec
0
244
Tue, 4 Dec
0
244
Wed, 5 Dec
0
244
Thu, 6 Dec
0
244
Fri, 7 Dec
0
244
Sat, 8 Dec
0
244
Sun, 9 Dec
0
244
Mon, 10 Dec
0
244
Tue, 11 Dec
0
244
Wed, 12 Dec
0
244
Thu, 13 Dec
0
244
Fri, 14 Dec
+1
245
Sat, 15 Dec
0
245
Sun, 16 Dec
0
245
Mon, 17 Dec
+2
247
Tue, 18 Dec
+2
249
Wed, 19 Dec
0
249
Thu, 20 Dec
0
249
Fri, 21 Dec
0
249
Sat, 22 Dec
0
249
Sun, 23 Dec
0
249
Mon, 24 Dec
+1
250
Tue, 25 Dec
0
250
Wed, 26 Dec
0
250
Thu, 27 Dec
+1
251
Fri, 28 Dec
0
251
Sat, 29 Dec
0
251
Sun, 30 Dec
0
251
Mon, 31 Dec
0
251
Tue, 1 Jan
0
251
Wed, 2 Jan
+1
252
Thu, 3 Jan
0
252
Fri, 4 Jan
0
252
Sat, 5 Jan
+1
253
Sun, 6 Jan
0
253
Mon, 7 Jan
0
253
Tue, 8 Jan
0
253
Wed, 9 Jan
+1
254
Thu, 10 Jan
0
254
Fri, 11 Jan
0
254
Sat, 12 Jan
0
254
Sun, 13 Jan
+1
255
Mon, 14 Jan
+1
256
Tue, 15 Jan
0
256
Wed, 16 Jan
0
256
Thu, 17 Jan
+3
259
Fri, 18 Jan
+1
260
Sat, 19 Jan
0
260
Sun, 20 Jan
+1
261
Mon, 21 Jan
0
261
Tue, 22 Jan
0
261
Wed, 23 Jan
0
261
Thu, 24 Jan
0
261
Fri, 25 Jan
+1
262
Sat, 26 Jan
0
262
Sun, 27 Jan
+1
263
Mon, 28 Jan
0
263
Tue, 29 Jan
0
263
Wed, 30 Jan
0
263
Thu, 31 Jan
0
263
Fri, 1 Feb
+1
264
Sat, 2 Feb
0
264
Sun, 3 Feb
0
264
Mon, 4 Feb
0
264
Tue, 5 Feb
+2
266
Wed, 6 Feb
0
266
Thu, 7 Feb
0
266
Fri, 8 Feb
0
266
Sat, 9 Feb
0
266
Sun, 10 Feb
+1
267
Mon, 11 Feb
+1
268
Tue, 12 Feb
0
268
Wed, 13 Feb
+1
269
Thu, 14 Feb
0
269
Fri, 15 Feb
+1
270
Sat, 16 Feb
+1
271
Sun, 17 Feb
0
271
Mon, 18 Feb
+1
272
Tue, 19 Feb
0
272
Wed, 20 Feb
+1
273
Thu, 21 Feb
+1
274
Fri, 22 Feb
+2
276
Sat, 23 Feb
0
276
Sun, 24 Feb
+1
277
Mon, 25 Feb
+3
280
Tue, 26 Feb
+2
282
Wed, 27 Feb
0
282
Thu, 28 Feb
0
282
Fri, 1 Mar
0
282
Sat, 2 Mar
+3
285
Sun, 3 Mar
0
285
Mon, 4 Mar
0
285
Tue, 5 Mar
+2
287
Wed, 6 Mar
+1
288
Thu, 7 Mar
0
288
Fri, 8 Mar
+2
290
Sat, 9 Mar
+2
292
Sun, 10 Mar
0
292
Mon, 11 Mar
+1
293
Tue, 12 Mar
+1
294
Wed, 13 Mar
+1
295
Thu, 14 Mar
+1
296
Fri, 15 Mar
0
296
Sat, 16 Mar
+1
297
Sun, 17 Mar
+1
298
Mon, 18 Mar
+2
300
Tue, 19 Mar
0
300
Wed, 20 Mar
+1
301
Thu, 21 Mar
+1
302
Fri, 22 Mar
0
302
Sat, 23 Mar
+1
303
Sun, 24 Mar
0
303
Mon, 25 Mar
0
303
Tue, 26 Mar
+1
304
Wed, 27 Mar
0
304
Thu, 28 Mar
0
304
Fri, 29 Mar
+2
306
Sat, 30 Mar
+2
308
Sun, 31 Mar
+1
309
Mon, 1 Apr
0
309
Tue, 2 Apr
0
309
Wed, 3 Apr
+2
311
Thu, 4 Apr
+1
312
Fri, 5 Apr
0
312
Sat, 6 Apr
+1
313
Sun, 7 Apr
0
313
Mon, 8 Apr
+1
314
Tue, 9 Apr
0
314
Wed, 10 Apr
+1
315
Thu, 11 Apr
+2
317
Fri, 12 Apr
0
317
Sat, 13 Apr
0
317
Sun, 14 Apr
+1
318
Mon, 15 Apr
0
318
Tue, 16 Apr
0
318
Wed, 17 Apr
+1
319
Thu, 18 Apr
+1
320
Fri, 19 Apr
+2
322
Sat, 20 Apr
0
322
Sun, 21 Apr
0
322
Mon, 22 Apr
+1
323
Tue, 23 Apr
0
323
Wed, 24 Apr
0
323
Thu, 25 Apr
0
323
Fri, 26 Apr
0
323
Sat, 27 Apr
+1
324
Sun, 28 Apr
+1
325
Mon, 29 Apr
0
325
Tue, 30 Apr
+4
329
Wed, 1 May
0
329
Thu, 2 May
0
329
Fri, 3 May
0
329
Sat, 4 May
0
329
Sun, 5 May
0
329
Mon, 6 May
0
329
Tue, 7 May
0
329
Wed, 8 May
+1
330
Thu, 9 May
+1
331
Fri, 10 May
0
331
Sat, 11 May
+1
332
Sun, 12 May
+1
333
Mon, 13 May
0
333
Tue, 14 May
+1
334
Wed, 15 May
+1
335
Thu, 16 May
+1
336
Fri, 17 May
0
336
Sat, 18 May
+2
338
Sun, 19 May
0
338
Mon, 20 May
0
338
Fri, 18 Jun
+216
554