Белорусская глубинка

@glubinka_by خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Рассказы с иллюстрациями о населенных пунктах страны, куда никто не поедет просто так.
Снимаю на Redmi Note 10 Pro
Канал о Минске: @pureminsk
Канал о небелорусской глубинке: @glubinka_world
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی
رسته
moder


ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
moder
اضافه شده به شاخص
26.09.2020 00:20
17 Sep, 22:04 (75 روز پیش)
آمار انتشار #573:
117
1h
171
3h
198
8h
327
24h
372
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 17 Sep
+158
158
23:04
+1h
+117
117
Sat, 18 Sep
+171
329
00:04
+2h
+41
158
01:04
+3h
+13
171
02:04
+4h
+11
182
03:04
+5h
+1
183
04:04
+6h
+5
188
05:04
+7h
+3
191
06:04
+8h
+7
198
07:04
+9h
+7
205
08:04
+10h
+9
214
09:04
+11h
+16
230
10:04
+12h
+13
243
11:04
+13h
+15
258
12:04
+14h
+13
271
13:04
+15h
+11
282
14:04
+16h
+14
296
15:04
+17h
+7
303
16:04
+18h
+6
309
17:04
+19h
+2
311
18:04
+20h
+1
312
19:04
+21h
+5
317
20:04
+22h
+3
320
21:04
+23h
+4
324
22:04
+24h
+3
327
23:04
+2
329
Sun, 19 Sep
+47
376
00:04
+1
330
01:04
+2
332
02:04
+1
333
03:04
0
333
04:04
0
333
05:04
+1
334
06:04
0
334
07:04
+1
335
08:04
+1
336
09:04
+5
341
10:04
+5
346
11:04
+2
348
12:04
+2
350
13:04
+2
352
14:04
+3
355
15:04
0
355
16:04
+3
358
17:04
+2
360
18:04
+4
364
20:04
+4
368
21:04
+2
370
22:04
+2
372
23:04
+4
376
Mon, 20 Sep
+30
406
00:04
+1
377
01:04
+1
378
02:04
0
378
03:04
0
378
04:04
0
378
05:04
0
378
06:04
+1
379
07:04
0
379
08:04
+2
381
09:04
+1
382
10:04
+3
385
11:04
+3
388
12:04
+2
390
13:04
0
390
14:04
+2
392
15:04
+2
394
16:04
+1
395
17:04
0
395
18:04
+1
396
19:04
+2
398
20:04
+2
400
21:04
+1
401
22:04
+3
404
23:04
+2
406
Tue, 21 Sep
+19
425
00:04
0
406
01:04
+1
407
02:04
0
407
03:04
0
407
04:04
0
407
05:04
0
407
06:04
0
407
07:04
0
407
08:04
+2
409
09:04
0
409
10:04
0
409
11:04
+1
410
12:04
0
410
13:04
+2
412
14:04
+1
413
15:04
0
413
16:04
+1
414
17:04
+1
415
18:04
+3
418
19:04
+1
419
20:04
+2
421
21:04
+1
422
22:04
+1
423
23:04
+2
425
Wed, 22 Sep
+18
443
00:04
0
425
01:04
0
425
02:04
0
425
03:04
0
425
04:04
0
425
05:04
0
425
06:04
0
425
07:04
0
425
08:04
+2
427
09:04
+1
428
10:04
0
428
11:04
+1
429
12:04
0
429
13:04
+3
432
14:04
+1
433
15:04
+1
434
16:04
+1
435
17:04
+3
438
18:04
0
438
19:04
+1
439
20:04
0
439
21:04
+1
440
22:04
0
440
23:04
+3
443
Thu, 23 Sep
+25
468
00:04
0
443
01:04
+1
444
02:04
0
444
03:04
0
444
04:04
0
444
05:04
0
444
06:04
+1
445
07:04
+1
446
08:04
0
446
09:04
+2
448
10:04
+1
449
11:04
+1
450
12:04
0
450
13:04
+2
452
14:04
+2
454
15:04
+3
457
16:04
+1
458
17:04
+2
460
18:04
0
460
19:04
+2
462
20:04
+1
463
21:04
+1
464
22:04
0
464
23:04
+4
468
Fri, 24 Sep
+11
479
00:04
+1
469
01:04
0
469
02:04
+1
470
03:04
0
470
04:04
0
470
05:04
0
470
06:04
0
470
07:04
+1
471
08:04
0
471
09:04
0
471
10:04
+1
472
11:04
+1
473
12:04
+1
474
13:04
0
474
14:04
0
474
15:04
0
474
16:04
0
474
17:04
0
474
18:04
0
474
19:04
+2
476
20:04
0
476
21:04
+2
478
22:04
0
478
23:04
+1
479
Sat, 25 Sep
+16
495
00:04
0
479
01:04
+2
481
02:04
0
481
03:04
0
481
04:04
0
481
05:04
0
481
06:04
0
481
07:04
0
481
08:04
0
481
09:04
+1
482
10:04
+3
485
11:04
+3
488
12:04
0
488
13:04
0
488
14:04
+3
491
15:04
0
491
16:04
0
491
17:04
0
491
18:04
0
491
19:04
0
491
20:04
0
491
21:04
+1
492
22:04
+1
493
23:04
+2
495
Sun, 26 Sep
+9
504
00:04
+1
496
01:04
0
496
02:04
0
496
03:04
0
496
04:04
0
496
05:04
0
496
06:04
0
496
07:04
0
496
08:04
0
496
09:04
0
496
10:04
0
496
11:04
+1
497
12:04
+2
499
13:04
0
499
14:04
+1
500
15:04
0
500
16:04
+2
502
17:04
0
502
18:04
0
502
19:04
0
502
20:04
0
502
21:04
0
502
22:04
0
502
23:04
+1
503
Mon, 27 Sep
+11
515
00:04
+1
504
01:04
0
504
02:04
0
504
03:04
0
504
04:04
0
504
05:04
0
504
06:04
0
504
07:04
0
504
08:04
+1
505
09:04
+1
506
10:04
+3
509
11:04
+1
510
12:04
0
510
13:04
0
510
14:04
0
510
15:04
0
510
16:04
0
510
17:04
+1
511
18:04
+1
512
19:04
0
512
20:04
0
512
21:04
+2
514
22:04
+1
515
23:04
0
515
Tue, 28 Sep
+17
532
00:04
0
515
01:04
+1
516
02:04
0
516
03:04
0
516
04:04
+1
517
05:04
0
517
06:04
0
517
07:04
0
517
08:04
0
517
09:04
0
517
10:04
+1
518
11:04
+1
519
12:04
+1
520
13:04
+1
521
14:04
0
521
15:04
+1
522
16:04
+2
524
17:04
+1
525
18:04
+1
526
19:04
0
526
20:04
+2
528
21:04
+2
530
22:04
+1
531
23:04
+1
532
Wed, 29 Sep
+147
679
00:04
+1
533
01:04
+1
534
02:04
0
534
03:04
0
534
04:04
0
534
05:04
0
534
06:04
+1
535
07:04
0
535
08:04
0
535
09:04
0
535
10:04
0
535
11:04
0
535
12:04
+3
538
13:04
+1
539
14:04
+2
541
15:04
0
541
16:04
0
541
17:04
0
541
18:04
0
541
19:04
+6
547
20:04
+60
607
21:04
+26
633
22:04
+26
659
23:04
+20
679
Thu, 30 Sep
+68
747
00:04
+8
687
02:04
+4
691
03:04
0
691
04:04
+1
692
05:04
+1
693
06:04
+4
697
07:04
+5
702
08:04
+7
709
09:04
+6
715
10:04
+5
720
11:04
+4
724
12:04
+6
730
13:04
+3
733
14:04
+2
735
15:04
+1
736
16:04
0
736
17:04
+1
737
18:04
0
737
19:04
+3
740
20:04
+1
741
21:04
+2
743
22:04
+1
744
23:04
+3
747
Fri, 1 Oct
+8
755
00:04
0
747
02:04
+1
748
03:04
+1
749
04:04
0
749
05:04
0
749
06:04
0
749
07:04
0
749
08:04
0
749
09:04
+1
750
10:04
0
750
11:04
0
750
12:04
0
750
13:04
0
750
14:04
+2
752
15:04
+1
753
16:04
+1
754
17:04
+1
755
18:04
0
755
19:04
0
755
20:04
0
755
21:04
0
755
22:04
0
755
23:04
0
755
Sat, 2 Oct
+9
764
00:04
0
755
01:04
0
755
02:04
+2
757
03:04
0
757
04:04
0
757
05:04
0
757
06:04
0
757
07:04
0
757
08:04
0
757
09:04
+2
759
10:04
+1
760
11:04
0
760
12:04
+2
762
13:04
0
762
14:04
0
762
15:04
0
762
16:04
0
762
17:04
0
762
18:04
0
762
19:04
+1
763
20:04
0
763
21:04
0
763
22:04
+1
764
23:04
0
764
Sun, 3 Oct
+13
777
00:04
+1
765
01:04
+1
766
02:04
0
766
03:04
0
766
04:04
0
766
05:04
0
766
06:04
0
766
07:04
0
766
08:04
+1
767
09:04
+1
768
10:04
+1
769
11:04
0
769
12:04
+3
772
13:04
0
772
14:04
0
772
15:04
0
772
16:04
+1
773
17:04
0
773
18:04
0
773
19:04
+1
774
20:04
+1
775
21:04
+2
777
22:04
0
777
23:04
0
777
Mon, 4 Oct
+11
788
00:04
0
777
01:04
0
777
02:04
0
777
03:04
0
777
04:04
0
777
05:04
0
777
06:04
0
777
07:04
+1
778
08:04
0
778
09:04
+1
779
10:04
+1
780
11:04
0
780
12:04
0
780
13:04
0
780
14:04
0
780
15:04
+3
783
16:04
0
783
17:04
+1
784
18:04
+1
785
19:04
0
785
20:04
0
785
23:04
+3
788
Tue, 5 Oct
+10
798
00:04
0
788
01:04
+1
789
03:04
0
789
04:04
0
789
05:04
0
789
06:04
0
789
07:04
0
789
08:04
+1
790
09:04
+1
791
10:04
0
791
11:04
0
791
12:04
+1
792
13:04
0
792
14:04
+1
793
15:04
0
793
16:04
+2
795
17:04
0
795
18:04
+1
796
19:04
0
796
20:04
+1
797
21:04
+1
798
22:04
0
798
23:04
0
798
Wed, 6 Oct
+8
806
00:04
0
798
01:04
0
798
02:04
0
798
03:04
+1
799
04:04
0
799
05:04
0
799
06:04
0
799
07:04
0
799
08:04
+2
801
09:04
0
801
10:04
+1
802
11:04
+1
803
12:04
+1
804
13:04
0
804
14:04
0
804
15:04
0
804
16:04
0
804
17:04
+1
805
18:04
0
805
19:04
0
805
20:04
0
805
21:04
+1
806
22:04
0
806
23:04
0
806
Thu, 7 Oct
+25
831
00:04
0
806
01:04
0
806
02:04
0
806
03:04
0
806
04:04
0
806
05:04
0
806
06:04
0
806
07:04
0
806
08:04
+2
808
09:04
+3
811
10:04
+5
816
11:04
+5
821
12:04
+2
823
13:04
+1
824
14:04
+1
825
15:04
+1
826
16:04
0
826
17:04
0
826
18:04
0
826
19:04
0
826
20:04
+1
827
21:04
0
827
22:04
+1
828
23:04
+1
829
Fri, 8 Oct
+4
835
00:04
+2
831
01:04
0
831
02:04
0
831
03:04
0
831
04:04
0
831
05:04
0
831
06:04
0
831
07:04
0
831
08:04
0
831
09:04
0
831
10:04
0
831
11:04
0
831
12:04
0
831
13:04
0
831
14:04
+1
832
15:04
0
832
16:04
+1
833
17:04
0
833
18:04
0
833
19:04
0
833
20:04
0
833
21:04
+1
834
22:04
+1
835
23:04
0
835
Sat, 9 Oct
+4
839
00:04
0
835
01:04
0
835
02:04
0
835
03:04
0
835
04:04
0
835
05:04
0
835
06:04
0
835
07:04
0
835
08:04
0
835
09:04
0
835
10:04
0
835
11:04
+1
836
12:04
0
836
13:04
0
836
14:04
0
836
15:04
0
836
16:04
0
836
17:04
0
836
18:04
+1
837
19:04
+1
838
20:04
0
838
21:04
0
838
22:04
0
838
23:04
+1
839
Sun, 10 Oct
+9
848
00:04
0
839
01:04
0
839
02:04
0
839
03:04
0
839
04:04
0
839
05:04
0
839
06:04
0
839
07:04
0
839
08:04
0
839
09:04
0
839
10:04
+2
841
11:04
0
841
12:04
+1
842
13:04
0
842
14:04
+1
843
15:04
0
843
16:04
0
843
17:04
+1
844
18:04
0
844
19:04
0
844
20:04
+2
846
21:04
0
846
22:04
+1
847
23:04
0
847
Mon, 11 Oct
+5
853
00:04
+1
848
01:04
0
848
02:04
0
848
03:04
0
848
04:04
0
848
05:04
0
848
06:04
+1
849
07:04
+1
850
08:04
0
850
09:04
0
850
10:04
0
850
11:04
0
850
12:04
+1
851
13:04
0
851
14:04
0
851
15:04
0
851
16:04
+1
852
17:04
+1
853
18:04
0
853
19:04
0
853
20:04
0
853
21:04
0
853
22:04
0
853
23:04
0
853
Tue, 12 Oct
+3
856
00:04
+1
854
01:04
0
854
02:04
0
854
03:04
0
854
04:04
0
854
05:04
0
854
06:04
+1
855
07:04
0
855
08:04
0
855
09:04
+1
856
10:04
0
856
11:04
0
856
12:04
0
856
13:04
0
856
14:04
0
856
15:04
0
856
16:04
0
856
17:04
0
856
18:04
0
856
19:04
0
856
20:04
0
856
21:04
0
856
22:04
0
856
23:04
0
856
Wed, 13 Oct
+13
869
00:04
0
856
01:04
0
856
02:04
0
856
04:04
0
856
05:04
0
856
06:04
0
856
07:04
+1
857
08:04
0
857
09:04
0
857
10:04
0
857
11:04
+1
858
12:04
+2
860
13:04
+1
861
14:04
0
861
15:04
+2
863
16:04
+1
864
17:04
0
864
18:04
0
864
19:04
0
864
20:04
0
864
21:04
+1
865
22:04
+2
867
23:04
+2
869
Thu, 14 Oct
+10
879
00:04
+1
870
01:04
0
870
02:04
0
870
03:04
+1
871
04:04
0
871
05:04
0
871
06:04
0
871
07:04
+1
872
08:04
0
872
09:04
+1
873
10:04
0
873
11:04
+1
874
12:04
0
874
13:04
+1
875
14:04
0
875
15:04
0
875
16:04
0
875
17:04
+1
876
18:04
+1
877
19:04
0
877
20:04
0
877
21:04
0
877
22:04
+1
878
23:04
+1
879
Fri, 15 Oct
+14
893
00:04
0
879
01:04
0
879
02:04
0
879
03:04
0
879
04:04
0
879
05:04
0
879
06:04
0
879
07:04
0
879
08:04
0
879
09:04
0
879
10:04
0
879
11:04
0
879
12:04
0
879
13:04
0
879
14:04
0
879
15:04
0
879
16:04
+1
880
17:04
+1
881
18:04
0
881
19:04
+2
883
20:04
+3
886
21:04
0
886
22:04
+2
888
23:04
+5
893
Sat, 16 Oct
+8
901
00:04
0
893
01:04
+1
894
02:04
+1
895
03:04
0
895
04:04
0
895
05:04
0
895
06:04
+1
896
07:04
0
896
08:04
+1
897
09:04
+1
898
10:04
0
898
11:04
0
898
12:04
0
898
13:04
0
898
14:04
0
898
15:04
+1
899
16:04
+1
900
17:04
0
900
18:04
0
900
19:04
+1
901
20:04
0
901
21:04
0
901
22:04
0
901
23:04
0
901
Sun, 17 Oct
+4
905
00:04
0
901
01:04
0
901
02:04
0
901
03:04
0
901
04:04
0
901
05:04
0
901
06:04
0
901
07:04
0
901
08:04
0
901
09:04
0
901
10:04
0
901
11:04
0
901
12:04
0
901
13:04
0
901
14:04
+1
902
15:04
0
902
16:04
0
902
17:04
+1
903
18:04
0
903
19:04
0
903
20:04
+1
904
21:04
+1
905
Mon, 18 Oct
+4
909
00:04
0
905
Tue, 19 Oct
+2
911
00:04
+4
909
Wed, 20 Oct
+14
925
00:04
+2
911
Thu, 21 Oct
+17
942
00:04
+14
925
Fri, 22 Oct
+4
946
00:04
+17
942
Sat, 23 Oct
+5
951
00:04
+4
946
Sun, 24 Oct
+7
958
00:04
+5
951
Mon, 25 Oct
+2
960
00:04
+7
958
Tue, 26 Oct
0
960
00:04
+2
960
Wed, 27 Oct
+3
963
00:04
0
960
Thu, 28 Oct
+2
965
00:04
+3
963
Fri, 29 Oct
+2
967
00:04
+2
965
Sat, 30 Oct
+5
972
00:04
+2
967
Sun, 31 Oct
+4
976
00:04
+5
972
Mon, 1 Nov
+1
977
00:04
+4
976
Tue, 2 Nov
0
977
00:04
+1
977
Wed, 3 Nov
+1
978
00:04
0
977
Thu, 4 Nov
+1
979
00:04
+1
978
Fri, 5 Nov
0
979
00:04
+1
979
Sat, 6 Nov
0
979
00:04
0
979
Sun, 7 Nov
+1
980
00:04
0
979
Mon, 8 Nov
0
980
00:04
+1
980
Tue, 9 Nov
+4
984
00:04
0
980
Wed, 10 Nov
+2
986
00:04
+4
984
Thu, 11 Nov
+2
988
00:04
+2
986
Fri, 12 Nov
0
988
00:04
+2
988
Sat, 13 Nov
0
988
00:04
0
988
Sun, 14 Nov
0
988
00:04
0
988
Mon, 15 Nov
+1
989
00:04
0
988