Белорусская глубинка

@glubinka_by خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Рассказы с иллюстрациями о населенных пунктах страны, куда никто не поедет просто так.
Снимаю на Redmi Note 10 Pro
Канал о Минске: @pureminsk
Канал о небелорусской глубинке: @glubinka_world
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی
رسته
moder


ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
moder
اضافه شده به شاخص
26.09.2020 00:20
16 Sep 2021, 23:09 (135 روز پیش)
آمار انتشار #567:
113
1h
151
3h
202
8h
411
24h
436
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 16 Sep
+108
108
Fri, 17 Sep
+307
415
00:09
+1h
+113
113
01:09
+2h
+31
144
02:09
+3h
+7
151
03:09
+4h
+4
155
04:09
+5h
+4
159
05:09
+6h
+5
164
06:09
+7h
+14
178
07:09
+8h
+24
202
08:09
+9h
+29
231
09:09
+10h
+40
271
10:09
+11h
+21
292
11:09
+12h
+13
305
12:09
+13h
+7
312
13:09
+14h
+10
322
14:09
+15h
+5
327
15:09
+16h
+4
331
16:09
+17h
+27
358
17:09
+18h
+12
370
18:09
+19h
+9
379
19:09
+20h
+6
385
20:09
+21h
+4
389
21:09
+22h
+11
400
22:09
+23h
+7
407
23:09
+24h
+4
411
Sat, 18 Sep
+21
436
00:09
+7
418
01:09
0
418
02:09
0
418
03:09
0
418
04:09
0
418
05:09
0
418
06:09
+3
421
07:09
0
421
08:09
0
421
09:09
+3
424
10:09
0
424
11:09
+1
425
12:09
+1
426
13:09
+1
427
14:09
+1
428
15:09
0
428
16:09
0
428
17:09
+1
429
18:09
+1
430
19:09
+1
431
20:09
+1
432
21:09
+3
435
22:09
+1
436
23:09
0
436
Sun, 19 Sep
+17
453
00:09
0
436
01:09
+2
438
02:09
+1
439
03:09
0
439
04:09
0
439
05:09
+1
440
06:09
0
440
07:09
0
440
08:09
+1
441
09:09
0
441
10:09
0
441
11:09
+1
442
12:09
+1
443
13:09
+1
444
14:09
+1
445
15:09
+1
446
16:09
+1
447
17:09
+1
448
18:09
0
448
20:09
+3
451
21:09
+1
452
22:09
0
452
23:09
+1
453
Mon, 20 Sep
+18
471
00:09
+1
454
01:09
+2
456
02:09
0
456
03:09
0
456
04:09
0
456
05:09
0
456
06:09
0
456
07:09
0
456
08:09
0
456
09:09
0
456
10:09
0
456
11:09
0
456
12:09
+3
459
13:09
0
459
14:09
+1
460
15:09
+1
461
16:09
+1
462
17:09
+1
463
18:09
0
463
19:09
+2
465
20:09
+2
467
21:09
+1
468
22:09
+2
470
23:09
0
470
Tue, 21 Sep
+12
483
00:09
+1
471
01:09
0
471
02:09
0
471
03:09
0
471
04:09
0
471
05:09
0
471
06:09
0
471
07:09
0
471
08:09
+1
472
09:09
+1
473
10:09
0
473
11:09
+1
474
12:09
0
474
13:09
+1
475
14:09
+1
476
15:09
0
476
16:09
+1
477
17:09
+1
478
18:09
+1
479
19:09
0
479
20:09
+2
481
21:09
0
481
22:09
+2
483
23:09
0
483
Wed, 22 Sep
+5
488
00:09
0
483
01:09
0
483
02:09
0
483
03:09
0
483
04:09
0
483
05:09
0
483
06:09
0
483
07:09
0
483
08:09
+1
484
09:09
+1
485
10:09
0
485
11:09
+1
486
12:09
0
486
13:09
0
486
14:09
0
486
15:09
0
486
16:09
+1
487
17:09
0
487
18:09
0
487
19:09
+1
488
20:09
0
488
21:09
0
488
22:09
0
488
23:09
0
488
Thu, 23 Sep
+10
498
00:09
0
488
01:09
0
488
02:09
0
488
03:09
0
488
04:09
0
488
05:09
0
488
06:09
0
488
07:09
0
488
08:09
0
488
09:09
0
488
10:09
0
488
11:09
+1
489
12:09
0
489
13:09
+1
490
14:09
0
490
15:09
+1
491
16:09
0
491
17:09
+2
493
18:09
0
493
19:09
+2
495
20:09
0
495
21:09
0
495
22:09
+2
497
23:09
+1
498
Fri, 24 Sep
+5
503
00:09
0
498
01:09
0
498
02:09
+1
499
03:09
0
499
04:09
0
499
05:09
0
499
06:09
0
499
07:09
0
499
08:09
0
499
09:09
0
499
10:09
+1
500
11:09
0
500
12:09
0
500
13:09
0
500
14:09
0
500
15:09
0
500
16:09
0
500
17:09
0
500
18:09
0
500
19:09
+1
501
20:09
0
501
21:09
+1
502
22:09
0
502
23:09
+1
503
Sat, 25 Sep
+7
510
00:09
0
503
01:09
+1
504
02:09
0
504
03:09
0
504
04:09
0
504
05:09
0
504
06:09
0
504
07:09
0
504
08:09
0
504
09:09
0
504
10:09
+2
506
11:09
+1
507
12:09
0
507
13:09
0
507
14:09
0
507
15:09
0
507
16:09
0
507
17:09
0
507
18:09
0
507
19:09
0
507
20:09
0
507
21:09
0
507
22:09
0
507
23:09
+3
510
Sun, 26 Sep
+10
520
00:09
0
510
01:09
0
510
02:09
0
510
03:09
0
510
04:09
0
510
05:09
0
510
06:09
+1
511
07:09
0
511
08:09
0
511
09:09
0
511
10:09
0
511
11:09
+1
512
12:09
+2
514
13:09
0
514
14:09
+1
515
15:09
0
515
16:09
+2
517
17:09
+1
518
18:09
0
518
19:09
0
518
20:09
+1
519
21:09
0
519
22:09
0
519
23:09
0
519
Mon, 27 Sep
+4
524
00:09
+1
520
01:09
0
520
02:09
0
520
03:09
0
520
04:09
0
520
05:09
0
520
06:09
0
520
07:09
0
520
08:09
0
520
09:09
+1
521
10:09
0
521
11:09
+1
522
12:09
0
522
13:09
+1
523
14:09
0
523
15:09
0
523
16:09
0
523
17:09
0
523
18:09
0
523
19:09
0
523
20:09
0
523
21:09
0
523
22:09
+1
524
23:09
0
524
Tue, 28 Sep
+7
531
00:09
0
524
01:09
0
524
02:09
0
524
03:09
0
524
04:09
+1
525
05:09
0
525
06:09
0
525
07:09
0
525
08:09
0
525
09:09
0
525
10:09
0
525
11:09
+1
526
12:09
0
526
13:09
0
526
14:09
0
526
15:09
0
526
16:09
+1
527
17:09
0
527
18:09
0
527
19:09
0
527
20:09
+1
528
21:09
+1
529
22:09
+1
530
23:09
+1
531
Wed, 29 Sep
+13
544
00:09
0
531
01:09
+1
532
02:09
0
532
03:09
0
532
04:09
0
532
05:09
0
532
06:09
0
532
07:09
0
532
08:09
0
532
09:09
0
532
10:09
0
532
11:09
0
532
12:09
+2
534
13:09
+1
535
14:09
0
535
15:09
0
535
16:09
0
535
17:09
0
535
18:09
0
535
19:09
0
535
20:09
+1
536
21:09
+4
540
22:09
+2
542
23:09
+2
544
Thu, 30 Sep
+13
557
00:09
+1
545
02:09
+1
546
03:09
0
546
04:09
0
546
05:09
0
546
06:09
+1
547
07:09
+2
549
08:09
0
549
09:09
0
549
10:09
+2
551
11:09
0
551
12:09
+3
554
13:09
0
554
14:09
+1
555
15:09
+1
556
16:09
0
556
17:09
0
556
18:09
0
556
19:09
0
556
20:09
0
556
21:09
0
556
22:09
0
556
23:09
+1
557
Fri, 1 Oct
+3
560
00:09
0
557
02:09
0
557
03:09
0
557
04:09
0
557
05:09
0
557
06:09
0
557
07:09
0
557
08:09
0
557
09:09
0
557
10:09
0
557
11:09
0
557
12:09
0
557
13:09
0
557
14:09
+2
559
15:09
+1
560
16:09
0
560
17:09
0
560
18:09
0
560
19:09
0
560
20:09
0
560
21:09
0
560
22:09
0
560
23:09
0
560
Sat, 2 Oct
+4
564
00:09
0
560
01:09
0
560
02:09
+1
561
03:09
0
561
04:09
0
561
05:09
0
561
06:09
0
561
07:09
0
561
08:09
0
561
09:09
+1
562
10:09
0
562
11:09
0
562
12:09
+2
564
13:09
0
564
14:09
0
564
15:09
0
564
16:09
0
564
17:09
0
564
18:09
0
564
19:09
0
564
20:09
0
564
21:09
0
564
22:09
0
564
23:09
0
564
Sun, 3 Oct
+4
568
00:09
0
564
01:09
+1
565
02:09
0
565
03:09
0
565
04:09
0
565
05:09
0
565
06:09
0
565
07:09
0
565
08:09
0
565
09:09
0
565
10:09
0
565
11:09
0
565
12:09
+1
566
13:09
0
566
14:09
0
566
15:09
0
566
16:09
+1
567
17:09
0
567
18:09
0
567
19:09
0
567
20:09
+1
568
21:09
0
568
22:09
0
568
23:09
0
568
Mon, 4 Oct
+6
574
00:09
0
568
01:09
0
568
02:09
0
568
03:09
0
568
04:09
0
568
05:09
0
568
06:09
0
568
07:09
0
568
08:09
0
568
09:09
+1
569
10:09
0
569
11:09
0
569
12:09
0
569
13:09
0
569
14:09
0
569
15:09
+1
570
16:09
0
570
17:09
+1
571
18:09
+1
572
19:09
0
572
20:09
0
572
23:09
+2
574
Tue, 5 Oct
+7
581
00:09
0
574
01:09
0
574
03:09
0
574
04:09
0
574
05:09
0
574
06:09
0
574
07:09
0
574
08:09
+1
575
09:09
0
575
10:09
0
575
11:09
0
575
12:09
+1
576
13:09
0
576
14:09
0
576
15:09
0
576
16:09
+2
578
17:09
0
578
18:09
+1
579
19:09
0
579
20:09
+1
580
21:09
+1
581
22:09
0
581
23:09
0
581
Wed, 6 Oct
+4
585
00:09
0
581
01:09
0
581
02:09
0
581
03:09
0
581
04:09
0
581
05:09
0
581
06:09
0
581
07:09
0
581
08:09
+1
582
09:09
0
582
10:09
+1
583
11:09
+1
584
12:09
0
584
13:09
0
584
14:09
0
584
15:09
0
584
16:09
0
584
17:09
0
584
18:09
0
584
19:09
0
584
20:09
0
584
21:09
+1
585
22:09
0
585
23:09
0
585
Thu, 7 Oct
+12
597
00:09
0
585
01:09
0
585
02:09
0
585
03:09
0
585
04:09
0
585
05:09
0
585
06:09
0
585
07:09
0
585
08:09
+2
587
09:09
+3
590
10:09
0
590
11:09
+3
593
12:09
0
593
13:09
+1
594
14:09
0
594
15:09
0
594
16:09
+1
595
17:09
0
595
18:09
0
595
19:09
0
595
20:09
0
595
21:09
0
595
22:09
0
595
23:09
0
595
Fri, 8 Oct
0
597
00:09
+2
597
01:09
0
597
02:09
0
597
03:09
0
597
04:09
0
597
05:09
0
597
06:09
0
597
07:09
0
597
08:09
0
597
09:09
0
597
10:09
0
597
11:09
0
597
12:09
0
597
13:09
0
597
14:09
0
597
15:09
0
597
16:09
0
597
17:09
0
597
18:09
0
597
19:09
0
597
20:09
0
597
21:09
0
597
22:09
0
597
23:09
0
597
Sat, 9 Oct
+2
599
00:09
0
597
01:09
0
597
02:09
0
597
03:09
0
597
04:09
0
597
05:09
0
597
06:09
0
597
07:09
0
597
08:09
0
597
09:09
+1
598
10:09
0
598
11:09
0
598
12:09
0
598
13:09
0
598
14:09
0
598
15:09
0
598
16:09
0
598
17:09
0
598
18:09
0
598
19:09
+1
599
20:09
0
599
21:09
0
599
22:09
0
599
23:09
0
599
Sun, 10 Oct
+3
602
00:09
0
599
01:09
0
599
02:09
0
599
03:09
0
599
04:09
0
599
05:09
0
599
06:09
0
599
07:09
0
599
08:09
0
599
09:09
0
599
10:09
+1
600
11:09
0
600
12:09
0
600
13:09
0
600
14:09
+1
601
15:09
0
601
16:09
0
601
17:09
0
601
18:09
0
601
19:09
0
601
20:09
0
601
21:09
0
601
22:09
+1
602
23:09
0
602
Mon, 11 Oct
+3
605
00:09
0
602
01:09
0
602
02:09
0
602
03:09
0
602
04:09
0
602
05:09
0
602
06:09
+1
603
07:09
+1
604
08:09
0
604
09:09
0
604
10:09
0
604
11:09
0
604
12:09
0
604
13:09
0
604
14:09
0
604
15:09
0
604
16:09
0
604
17:09
+1
605
18:09
0
605
19:09
0
605
20:09
0
605
21:09
0
605
22:09
0
605
23:09
0
605
Tue, 12 Oct
+1
606
00:09
0
605
01:09
0
605
02:09
0
605
03:09
0
605
04:09
0
605
05:09
0
605
06:09
+1
606
07:09
0
606
08:09
0
606
09:09
0
606
10:09
0
606
11:09
0
606
12:09
0
606
13:09
0
606
14:09
0
606
15:09
0
606
16:09
0
606
17:09
0
606
18:09
0
606
19:09
0
606
20:09
0
606
21:09
0
606
22:09
0
606
23:09
0
606
Wed, 13 Oct
+7
613
00:09
0
606
01:09
0
606
02:09
0
606
04:09
0
606
05:09
0
606
06:09
0
606
07:09
0
606
08:09
0
606
09:09
0
606
10:09
0
606
11:09
0
606
12:09
+1
607
13:09
0
607
14:09
+1
608
15:09
+1
609
16:09
0
609
17:09
0
609
18:09
0
609
19:09
0
609
20:09
0
609
21:09
+1
610
22:09
+1
611
23:09
+2
613
Thu, 14 Oct
+7
620
00:09
+1
614
01:09
0
614
02:09
0
614
03:09
+1
615
04:09
0
615
05:09
0
615
06:09
0
615
07:09
+1
616
08:09
0
616
09:09
0
616
10:09
0
616
11:09
0
616
12:09
0
616
13:09
+1
617
14:09
0
617
15:09
0
617
16:09
0
617
17:09
+1
618
18:09
+1
619
19:09
0
619
20:09
0
619
21:09
0
619
22:09
0
619
23:09
+1
620
Fri, 15 Oct
+8
628
00:09
0
620
01:09
0
620
02:09
0
620
03:09
0
620
04:09
0
620
05:09
0
620
06:09
0
620
07:09
0
620
08:09
0
620
09:09
0
620
10:09
0
620
11:09
0
620
12:09
0
620
13:09
0
620
14:09
0
620
15:09
0
620
16:09
0
620
17:09
+1
621
18:09
0
621
19:09
+1
622
20:09
+2
624
21:09
0
624
22:09
+2
626
23:09
+2
628
Sat, 16 Oct
+7
635
00:09
0
628
01:09
0
628
02:09
+1
629
03:09
0
629
04:09
0
629
05:09
0
629
06:09
+1
630
07:09
+1
631
08:09
0
631
09:09
+1
632
10:09
0
632
11:09
0
632
12:09
0
632
13:09
0
632
14:09
0
632
15:09
+1
633
16:09
0
633
17:09
0
633
18:09
0
633
19:09
+1
634
20:09
0
634
21:09
0
634
22:09
+1
635
Sun, 17 Oct
+4
639
00:09
0
635
Mon, 18 Oct
+4
643
00:09
+4
639
Tue, 19 Oct
+1
644
00:09
+4
643
Wed, 20 Oct
0
644
00:09
+1
644
Thu, 21 Oct
+18
662
Fri, 22 Oct
+6
668
00:09
+18
662
Sat, 23 Oct
0
668
00:09
+6
668
Sun, 24 Oct
+11
679
Mon, 25 Oct
+2
681
00:09
+11
679
Tue, 26 Oct
0
681
00:09
+2
681
Wed, 27 Oct
+2
683
00:09
0
681
Thu, 28 Oct
0
683
00:09
+2
683
Fri, 29 Oct
+2
685
00:09
0
683
Sat, 30 Oct
+4
689
00:09
+2
685
Sun, 31 Oct
+5
694
00:09
+4
689
Mon, 1 Nov
0
694
00:09
+5
694
Tue, 2 Nov
0
694
00:09
0
694
Wed, 3 Nov
+1
695
00:09
0
694
Thu, 4 Nov
+1
696
00:09
+1
695
Fri, 5 Nov
0
696
00:09
+1
696
Sat, 6 Nov
0
696
00:09
0
696
Sun, 7 Nov
+1
697
00:09
0
696
Mon, 8 Nov
0
697
00:09
+1
697
Tue, 9 Nov
+3
700
00:09
0
697
Wed, 10 Nov
+2
702
00:09
+3
700
Thu, 11 Nov
+2
704
00:09
+2
702
Fri, 12 Nov
0
704
00:09
+2
704
Sat, 13 Nov
0
704
00:09
0
704
Sun, 14 Nov
0
704
00:09
0
704
Mon, 15 Nov
+1
705
Tue, 16 Nov