Подслушано БГУИР

@bguir خوش می آید 0

Новости и мемасики
Присылайте свои посты для канала в личку @Kalininov
Наш чат: https://t.me/bguirchat
Теги:
#info - полезная информация
#news - новости
#humor - мемы, юмор
По поводу идей, предложений и тд обращайтесь к:
@Kalininov
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
تحصیلات
اضافه شده به شاخص
09.04.2018 02:24
6 Sep 2018, 18:03 (959 روز پیش)
آمار انتشار #6123:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Thu, 6 Sep
+41
41
Fri, 7 Sep
+9
50
Sat, 8 Sep
+5
55
Sun, 9 Sep
+4
59
Mon, 10 Sep
0
59
Tue, 11 Sep
+7
66
Wed, 12 Sep
+1
67
Thu, 13 Sep
+2
69
Fri, 14 Sep
+6
75
Sat, 15 Sep
+3
78
Sun, 16 Sep
+1
79
Mon, 17 Sep
+8
87
Tue, 18 Sep
+5
92
Wed, 19 Sep
+2
94
Thu, 20 Sep
+2
96
Fri, 21 Sep
+1
97
Sat, 22 Sep
0
97
Sun, 23 Sep
+1
98
Mon, 24 Sep
+1
99
Tue, 25 Sep
+5
104
Wed, 26 Sep
+4
108
Thu, 27 Sep
+2
110
Fri, 28 Sep
+1
111
Sat, 29 Sep
0
111
Sun, 30 Sep
+1
112
Mon, 1 Oct
+1
113
Tue, 2 Oct
+1
114
Wed, 3 Oct
+1
115
Thu, 4 Oct
+1
116
Fri, 5 Oct
0
116
Sat, 6 Oct
+3
119
Sun, 7 Oct
+1
120
Mon, 8 Oct
+2
122
Tue, 9 Oct
0
122
Wed, 10 Oct
+3
125
Thu, 11 Oct
0
125
Fri, 12 Oct
+1
126
Sat, 13 Oct
+1
127
Sun, 14 Oct
0
127
Mon, 15 Oct
+5
132
Tue, 16 Oct
0
132
Wed, 17 Oct
+1
133
Thu, 18 Oct
+1
134
Fri, 19 Oct
0
134
Sat, 20 Oct
+2
136
Sun, 21 Oct
0
136
Mon, 22 Oct
+1
137
Tue, 23 Oct
+2
139
Wed, 24 Oct
+1
140
Thu, 25 Oct
+1
141
Fri, 26 Oct
+1
142
Sat, 27 Oct
0
142
Sun, 28 Oct
0
142
Mon, 29 Oct
0
142
Tue, 30 Oct
0
142
Wed, 31 Oct
0
142
Thu, 1 Nov
+2
144
Fri, 2 Nov
+1
145
Sat, 3 Nov
0
145
Sun, 4 Nov
0
145
Mon, 5 Nov
+2
147
Tue, 6 Nov
+3
150
Wed, 7 Nov
0
150
Thu, 8 Nov
+1
151
Fri, 9 Nov
0
151
Sat, 10 Nov
+1
152
Sun, 11 Nov
0
152
Mon, 12 Nov
+2
154
Tue, 13 Nov
+2
156
Wed, 14 Nov
+1
157
Thu, 15 Nov
0
157
Fri, 16 Nov
+1
158
Sat, 17 Nov
+2
160
Sun, 18 Nov
0
160
Mon, 19 Nov
0
160
Tue, 20 Nov
+2
162
Wed, 21 Nov
+1
163
Thu, 22 Nov
0
163
Fri, 23 Nov
+2
165
Sat, 24 Nov
+1
166
Sun, 25 Nov
+1
167
Mon, 26 Nov
0
167
Tue, 27 Nov
0
167
Wed, 28 Nov
+1
168
Thu, 29 Nov
+2
170
Fri, 30 Nov
0
170
Sat, 1 Dec
0
170
Sun, 2 Dec
+3
173
Mon, 3 Dec
+2
175
Tue, 4 Dec
+2
177
Wed, 5 Dec
+2
179
Thu, 6 Dec
+1
180
Fri, 7 Dec
+10
190
Sat, 8 Dec
+2
192
Sun, 9 Dec
+4
196
Mon, 10 Dec
+1
197
Tue, 11 Dec
+2
199
Wed, 12 Dec
+1
200
Thu, 13 Dec
+1
201
Fri, 14 Dec
+1
202
Sat, 15 Dec
+5
207
Sun, 16 Dec
+1
208
Mon, 17 Dec
+1
209
Tue, 18 Dec
+2
211
Wed, 19 Dec
0
211
Thu, 20 Dec
+1
212
Fri, 21 Dec
+2
214
Sat, 22 Dec
+1
215
Sun, 23 Dec
0
215
Mon, 24 Dec
0
215
Tue, 25 Dec
0
215
Wed, 26 Dec
0
215
Thu, 27 Dec
0
215
Fri, 28 Dec
0
215
Sat, 29 Dec
0
215
Sun, 30 Dec
+1
216
Mon, 31 Dec
0
216
Tue, 1 Jan
0
216
Wed, 2 Jan
+1
217
Thu, 3 Jan
+1
218
Fri, 4 Jan
0
218
Sat, 5 Jan
+1
219
Sun, 6 Jan
+1
220
Mon, 7 Jan
+2
222
Tue, 8 Jan
+1
223
Wed, 9 Jan
0
223
Thu, 10 Jan
+3
226
Fri, 11 Jan
0
226
Sat, 12 Jan
+1
227
Sun, 13 Jan
0
227
Mon, 14 Jan
0
227
Tue, 15 Jan
+1
228
Wed, 16 Jan
0
228
Thu, 17 Jan
0
228
Fri, 18 Jan
+1
229
Sat, 19 Jan
0
229
Sun, 20 Jan
+1
230
Mon, 21 Jan
0
230
Tue, 22 Jan
0
230
Wed, 23 Jan
+1
231
Thu, 24 Jan
0
231
Fri, 25 Jan
0
231
Sat, 26 Jan
0
231
Sun, 27 Jan
+1
232
Mon, 28 Jan
0
232
Tue, 29 Jan
0
232
Wed, 30 Jan
0
232
Thu, 31 Jan
+1
233
Fri, 1 Feb
0
233
Sat, 2 Feb
+2
235
Sun, 3 Feb
+1
236
Mon, 4 Feb
0
236
Tue, 5 Feb
+4
240
Wed, 6 Feb
+1
241
Thu, 7 Feb
+2
243
Fri, 8 Feb
0
243
Sat, 9 Feb
+1
244
Sun, 10 Feb
0
244
Mon, 11 Feb
+1
245
Tue, 12 Feb
0
245
Wed, 13 Feb
0
245
Thu, 14 Feb
+5
250
Fri, 15 Feb
0
250
Sat, 16 Feb
0
250
Sun, 17 Feb
0
250
Mon, 18 Feb
+3
253
Tue, 19 Feb
0
253
Wed, 20 Feb
+1
254
Thu, 21 Feb
0
254
Fri, 22 Feb
+1
255
Sat, 23 Feb
0
255
Sun, 24 Feb
+1
256
Mon, 25 Feb
0
256
Tue, 26 Feb
0
256
Wed, 27 Feb
+1
257
Thu, 28 Feb
0
257
Fri, 1 Mar
0
257
Sat, 2 Mar
+1
258
Sun, 3 Mar
+1
259
Mon, 4 Mar
0
259
Tue, 5 Mar
0
259
Wed, 6 Mar
+1
260
Thu, 7 Mar
0
260
Fri, 8 Mar
0
260
Sat, 9 Mar
+2
262
Sun, 10 Mar
0
262
Mon, 11 Mar
0
262
Tue, 12 Mar
0
262
Wed, 13 Mar
+1
263
Thu, 14 Mar
0
263
Fri, 15 Mar
+1
264
Sat, 16 Mar
0
264
Sun, 17 Mar
+1
265
Mon, 18 Mar
+1
266
Tue, 19 Mar
+1
267
Wed, 20 Mar
0
267
Thu, 21 Mar
+1
268
Fri, 22 Mar
0
268
Sat, 23 Mar
+1
269
Sun, 24 Mar
0
269
Mon, 25 Mar
+1
270
Tue, 26 Mar
0
270
Wed, 27 Mar
+2
272
Thu, 28 Mar
0
272
Fri, 29 Mar
+1
273
Sat, 30 Mar
+1
274
Sun, 31 Mar
+1
275
Mon, 1 Apr
+1
276
Tue, 2 Apr
0
276
Wed, 3 Apr
+2
278
Thu, 4 Apr
+1
279
Fri, 5 Apr
0
279
Sat, 6 Apr
+1
280
Sun, 7 Apr
0
280
Mon, 8 Apr
+2
282
Tue, 9 Apr
+1
283
Wed, 10 Apr
0
283
Thu, 11 Apr
+1
284
Fri, 12 Apr
0
284
Sat, 13 Apr
0
284
Sun, 14 Apr
0
284
Mon, 15 Apr
+1
285
Tue, 16 Apr
+1
286
Wed, 17 Apr
0
286
Thu, 18 Apr
+2
288
Fri, 19 Apr
+1
289
Sat, 20 Apr
0
289
Sun, 21 Apr
0
289
Mon, 22 Apr
0
289
Tue, 23 Apr
0
289
Wed, 24 Apr
0
289
Thu, 25 Apr
0
289
Fri, 26 Apr
0
289
Sat, 27 Apr
+1
290
Sun, 28 Apr
0
290
Mon, 29 Apr
0
290
Tue, 30 Apr
0
290
Wed, 1 May
0
290
Thu, 2 May
0
290
Fri, 3 May
0
290
Sat, 4 May
+1
291
Sun, 5 May
0
291
Mon, 6 May
+1
292
Tue, 7 May
0
292
Wed, 8 May
0
292
Thu, 9 May
0
292
Fri, 10 May
0
292
Sat, 11 May
+1
293
Sun, 12 May
+1
294
Mon, 13 May
0
294
Tue, 14 May
0
294
Wed, 15 May
0
294
Thu, 16 May
+2
296
Fri, 17 May
0
296
Sat, 18 May
0
296
Sun, 19 May
+1
297
Mon, 20 May
+1
298
Tue, 21 May
0
298
Wed, 22 May
0
298
Thu, 23 May
0
298
Fri, 24 May
0
298
Sat, 25 May
0
298
Sun, 26 May
0
298
Mon, 27 May
0
298
Tue, 28 May
0
298
Wed, 29 May
0
298
Thu, 30 May
+1
299
Fri, 31 May
0
299
Sat, 1 Jun
0
299
Sun, 2 Jun
+1
300
Mon, 3 Jun
+1
301
Tue, 4 Jun
0
301
Wed, 5 Jun
+1
302
Thu, 6 Jun
+1
303
Fri, 7 Jun
+1
304
Sat, 8 Jun
+1
305
Sun, 9 Jun
0
305
Mon, 10 Jun
+1
306
Tue, 11 Jun
0
306
Wed, 12 Jun
+1
307
Thu, 13 Jun
+2
309
Fri, 14 Jun
0
309
Sat, 15 Jun
+1
310
Sun, 16 Jun
0
310
Mon, 17 Jun
+1
311
Tue, 18 Jun
0
311
Wed, 19 Jun
0
311
Thu, 20 Jun
0
311
Fri, 21 Jun
0
311
Sat, 22 Jun
0
311
Sun, 23 Jun
0
311
Mon, 24 Jun
+3
314
Tue, 25 Jun
+1
315
Wed, 26 Jun
+1
316
Thu, 27 Jun
+1
317
Fri, 28 Jun
0
317
Sat, 29 Jun
0
317
Sun, 30 Jun
0
317
Mon, 1 Jul
0
317
Tue, 2 Jul
0
317
Thu, 22 Apr
+551
868