Беларусь головного мозга

@belamova خوش می آید 23

Присылайте свои инсайды и контент сюда: @BGMnews_bot.
Санкционный смотритель: @sanctionswatch_bot
Поддержать нас:
https://bysol.org/ru/initiatives/bgmone/
Купить рекламу:
https://infopoint.agency
Наши стикеры:
https://t.me/addstickers/belamova
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی
رسته
سیاست


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
09.05.2017 23:31
20 Jul 2018, 13:03 (1289 روز پیش)
آمار انتشار #758:
اعلامیه ها و اشاره ها [2]:
Natatnik
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1544
14082
Tue, 24 Jul
+954
15036
Wed, 25 Jul
+626
15662
Thu, 26 Jul
+324
15986
Fri, 27 Jul
+305
16291
Sat, 28 Jul
+6
16297
Sun, 29 Jul
+304
16601
Mon, 30 Jul
+310
16911
Tue, 31 Jul
+311
17222
Wed, 1 Aug
+9
17231
Thu, 2 Aug
+7
17238
Fri, 3 Aug
+3
17241
Sat, 4 Aug
+12
17253
Sun, 5 Aug
+315
17568
Mon, 6 Aug
+303
17871
Tue, 7 Aug
+8
17879
Wed, 8 Aug
+5
17884
Thu, 9 Aug
+308
18192
Fri, 10 Aug
+6
18198
Sat, 11 Aug
+4
18202
Sun, 12 Aug
+1
18203
Mon, 13 Aug
+1
18204
Tue, 14 Aug
+1
18205
Wed, 15 Aug
0
18205
Thu, 16 Aug
+1
18206
Sat, 29 Jan
0
18206