Belarusian State Technological University

@TLGRM_belstuby خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Официальный канал УО БГТУ в Telegram. Тут мы рассказываем о жизни университета, самых интересных событиях и важных новостях. Не теряйтесь!
ژئو و زبان کانال
بلاروس, روسی


ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
روسی
رسته
تحصیلات
اضافه شده به شاخص
02.11.2017 22:52
20 Dec 2019, 08:56 (112 روز پیش)
آمار انتشار #1063:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 20 Dec
+34
34
Sat, 21 Dec
+11
45
Sun, 22 Dec
+5
50
Mon, 23 Dec
+24
74
Tue, 24 Dec
+4
78
Wed, 25 Dec
+1
79
Thu, 26 Dec
+1
80
Fri, 27 Dec
+1
81
Sat, 28 Dec
+1
82
Sun, 29 Dec
+2
84
Mon, 30 Dec
+3
87
Tue, 31 Dec
+1
88
Wed, 1 Jan
0
88
00:56
88
Thu, 2 Jan
0
88
00:56
0
88
Fri, 3 Jan
0
88
00:56
0
88
Sat, 4 Jan
0
88
00:56
0
88
Sun, 5 Jan
0
88
00:56
0
88
Mon, 6 Jan
+2
90
00:56
0
88
Tue, 7 Jan
0
90
00:56
+2
90
Wed, 8 Jan
0
90
00:56
0
90
Thu, 9 Jan
0
90
00:56
0
90
Fri, 10 Jan
+1
91
00:56
0
90
Sat, 11 Jan
+1
92
00:56
+1
91
Sun, 12 Jan
0
92
00:56
+1
92
Mon, 13 Jan
0
92
00:56
0
92
Tue, 14 Jan
+1
93
00:56
0
92
Wed, 15 Jan
0
93
00:56
+1
93
Thu, 16 Jan
0
93
00:56
0
93
Fri, 17 Jan
0
93
00:56
0
93
Sat, 18 Jan
0
93
00:56
0
93
Sun, 19 Jan
0
93
00:56
0
93
Mon, 20 Jan
+1
94
00:56
0
93
Tue, 21 Jan
0
94
00:56
+1
94
Wed, 22 Jan
0
94
00:56
0
94
Thu, 23 Jan
0
94
00:56
0
94
Fri, 24 Jan
0
94
00:56
0
94
Sat, 25 Jan
+1
95
00:56
0
94
Sun, 26 Jan
0
95
00:56
+1
95
Fri, 10 Apr
0
95