Свае Людзi

@SvaeLjudzi خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Канал грамадцкай ініцыятывы ,,Свае Людзі''
❗️УРАД ДЛЯ НАРОДА, А НЕ НАРОД ДЛЯ ЎРАДА!
Агляд, асабісты аналіз і меркаваньні на тэму падзеяў у Беларусі і ня толькі.
Сувязь:
Ананімна 👉 @SwLiudziBot
Абмеркаваньне 👉 чат
ژئو و زبان کانال
بلاروس, بلاروس
رسته
سیاست


ژئو کانال
بلاروس
زبان کانال
بلاروس
رسته
سیاست
اضافه شده به شاخص
15.07.2017 21:58
17 Jul 2018, 09:58 (1279 روز پیش)
آمار انتشار #3225:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
0
48
Tue, 24 Jul
0
48
Wed, 25 Jul
0
48
Thu, 26 Jul
+1
49
Fri, 27 Jul
0
49
Sat, 28 Jul
0
49
Sun, 29 Jul
0
49
Mon, 30 Jul
0
49
Tue, 31 Jul
0
49
Wed, 1 Aug
+1
50
Thu, 2 Aug
0
50
Fri, 3 Aug
0
50
Sun, 16 Jan
0
50