Беларускі Моладзевы Кангрэс Незалежнасці

@mkangresby Like 0
Is this your channel? Confirm ownership for additional features

Беларускі Моладзевы Кангрэс Незалежнасці (БМКН) - згуртаванне беларускай моладзі, ўтворанае дзеля барацьбы за суверэнітэт і незалежнасць Беларусі.
Channel's geo & Language
Belarus, Belarusian
Category
Politics


Channel's geo
Belarus
Channel language
Belarusian
Category
Politics
Added to index
14.01.2020 18:36
Post statistics #537:
None of the channels forwarded this publication
Post views:
Date
Growth
Summary
Thu, 1 Jul
+5
5
Fri, 2 Jul
+6
11
00:34
+2h
5
Sat, 3 Jul
+4
15
00:34
+6
11
Sun, 4 Jul
0
15
01:34
+4
15
Mon, 5 Jul
+1
16
00:34
0
15
Tue, 6 Jul
0
16
00:34
+1
16
Wed, 7 Jul
0
16
00:34
0
16
Thu, 8 Jul
0
16
00:34
0
16
Fri, 9 Jul
0
16
00:34
0
16
Sat, 10 Jul
+1
17
00:34
0
16
Sun, 11 Jul
0
17
00:34
+1
17
Mon, 12 Jul
0
17
00:34
0
17
Tue, 13 Jul
+1
18
01:34
0
17
Wed, 14 Jul
0
18
00:34
+1
18
Thu, 15 Jul
0
18
01:34
0
18
Fri, 16 Jul
0
18
01:34
0
18
Sat, 17 Jul
+2
20
00:34
0
18
Sun, 18 Jul
0
20
00:34
+2
20
Mon, 19 Jul
0
20
01:34
0
20
Tue, 20 Jul
0
20
00:34
0
20
Wed, 21 Jul
+1
21
00:34
0
20
Thu, 22 Jul
+1
22
00:34
+1
21
Fri, 23 Jul
0
22
00:34
+1
22
Sat, 24 Jul
0
22
00:34
0
22
Sun, 25 Jul
0
22
00:34
0
22
Mon, 26 Jul
0
22
01:34
0
22
Tue, 27 Jul
0
22
00:34
0
22
Wed, 28 Jul
0
22
01:34
0
22
Thu, 29 Jul
0
22
00:34
0
22
Fri, 30 Jul
0
22
00:34
0
22
Sat, 31 Jul
+1
23
00:34
0
22
Sun, 1 Aug
0
23
00:34
+1
23
Mon, 2 Aug
0
23
00:34
0
23
Tue, 3 Aug
+1
24
00:34
0
23
Wed, 4 Aug
+1
25
00:34
+1
24
Thu, 5 Aug
0
25
01:34
+1
25
Fri, 6 Aug
+1
26
01:34
0
25
Sat, 7 Aug
0
26
01:34
+1
26
Sun, 8 Aug
0
26
00:34
0
26
Mon, 9 Aug
+1
27
00:34
0
26
Tue, 10 Aug
+1
28
01:34
+1
27
Wed, 11 Aug
0
28
01:34
+1
28
Thu, 12 Aug
+1
29
01:34
0
28
Fri, 13 Aug
0
29
00:34
+1
29
Sat, 14 Aug
0
29
01:34
0
29
Sun, 15 Aug
+1
30
00:34
0
29
Mon, 16 Aug
0
30
00:34
+1
30
Tue, 17 Aug
+1
31
00:34
0
30
Wed, 18 Aug
0
31
01:34
+1
31
Thu, 19 Aug
0
31
01:34
0
31
Fri, 20 Aug
0
31
00:34
0
31
Sat, 21 Aug
0
31
00:34
0
31
Sun, 22 Aug
0
31
01:34
0
31
Mon, 23 Aug
0
31
01:34
0
31
Tue, 24 Aug
0
31
00:34
0
31
Wed, 25 Aug
0
31
00:34
0
31
Thu, 26 Aug
0
31
00:34
0
31
Fri, 27 Aug
0
31
00:34
0
31
Sat, 28 Aug
+1
32
01:34
0
31
Sun, 29 Aug
0
32
00:34
+1
32
Mon, 30 Aug
0
32
00:34
0
32
Tue, 31 Aug
0
32
00:34
0
32
Wed, 1 Sep
0
32
00:34
0
32
Thu, 2 Sep
0
32
00:34
0
32
Fri, 3 Sep
+2
34
00:34
0
32
Sat, 4 Sep
0
34
01:34
+2
34
Sun, 5 Sep
0
34
01:34
0
34
Mon, 6 Sep
0
34
00:34
0
34
Tue, 7 Sep
+1
35
01:34
0
34
Wed, 8 Sep
0
35
01:34
+1
35
Thu, 9 Sep
0
35
00:34
0
35
Fri, 10 Sep
0
35
00:34
0
35
Sat, 11 Sep
+1
36
01:34
0
35
Sun, 12 Sep
0
36
01:34
+1
36
Mon, 13 Sep
+1
37
00:34
0
36
Tue, 14 Sep
0
37
00:34
+1
37
Wed, 15 Sep
0
37
01:34
0
37
Thu, 16 Sep
+1
38
00:34
0
37
Fri, 17 Sep
0
38
01:34
+1
38
Sat, 18 Sep
0
38
00:34
0
38
Sun, 19 Sep
+1
39
00:34
0
38
Mon, 20 Sep
+1
40
00:34
+1
39
Tue, 21 Sep
0
40
00:34
+1
40
Wed, 22 Sep
0
40
00:34
0
40
Thu, 23 Sep
0
40
01:34
0
40
Fri, 24 Sep
+1
41
01:34
0
40
Sat, 25 Sep
0
41
01:34
+1
41
Sun, 26 Sep
0
41
00:34
0
41
Mon, 27 Sep
0
41
00:34
0
41
Tue, 28 Sep
0
41
00:34
0
41
Wed, 29 Sep
+1
42
01:34
0
41
Thu, 30 Sep
+1
43
01:34
+1
42
Fri, 1 Oct
0
43
01:34
+1
43
Sat, 2 Oct
0
43
01:34
0
43
Sun, 3 Oct
0
43
00:34
0
43
Mon, 4 Oct
0
43
00:34
0
43
Tue, 5 Oct
0
43
00:34
0
43
Wed, 6 Oct
0
43
01:34
0
43
Thu, 7 Oct
+1
44
00:34
0
43
Fri, 8 Oct
0
44
01:34
+1
44
Sat, 9 Oct
0
44
00:34
0
44