akvieduk

@akvieduk Like 1
Is this your channel? Confirm ownership for additional features

гарадское жыццё, яго паляпшэнне, урбаністыка, псіхагеаграфія і іншыя важныя, але малазаўважныя для гараджан рэчы



візуал акрамя спацыяльна адзначанага самапальны
@napishy_akvieduku
Channel's geo & Language
Belarus, Belarusian


Channel's geo
Belarus
Channel language
Belarusian
Category
Интерьер и строительство
Added to index
20.06.2018 13:57
30 Mar 2019, 01:04 (816 days ago)
Post statistics #107:
None of the channels forwarded this publication
Post views:
Date
Growth
Summary
Sat, 30 Mar
+340
340
Sun, 31 Mar
+50
390
Mon, 1 Apr
+33
423
Tue, 2 Apr
+11
434
Wed, 3 Apr
+7
441
Thu, 4 Apr
+67
508
Fri, 5 Apr
+24
532
Sat, 6 Apr
+4
536
Sun, 7 Apr
+6
542
Mon, 8 Apr
+6
548
Tue, 9 Apr
0
548
Wed, 10 Apr
+4
552
Thu, 11 Apr
+18
570
Fri, 12 Apr
+8
578
Sat, 13 Apr
+4
582
Sun, 14 Apr
+2
584
Mon, 15 Apr
+2
586
Tue, 16 Apr
+2
588
Wed, 17 Apr
+1
589
Thu, 18 Apr
+2
591
Fri, 19 Apr
+6
597
Sat, 20 Apr
+1
598
Sun, 21 Apr
+3
601
Mon, 22 Apr
+4
605
Tue, 23 Apr
+2
607
Wed, 24 Apr
0
607
Thu, 25 Apr
+9
616
Fri, 26 Apr
0
616
Sat, 27 Apr
0
616
Sun, 28 Apr
+1
617
Mon, 29 Apr
0
617
Tue, 30 Apr
0
617
Wed, 1 May
+2
619
Thu, 2 May
+2
621
Fri, 3 May
0
621
Sat, 4 May
+5
626
Sun, 5 May
0
626
Mon, 6 May
+6
632
Tue, 7 May
+3
635
Wed, 8 May
+1
636
Thu, 9 May
+1
637
Fri, 10 May
+2
639
Sat, 11 May
+2
641
Sun, 12 May
+2
643
Mon, 13 May
+1
644
Tue, 14 May
0
644
Wed, 15 May
0
644
Thu, 16 May
0
644
Fri, 17 May
0
644
Sat, 18 May
0
644
Sun, 19 May
+1
645
Mon, 20 May
+1
646
Tue, 21 May
+2
648
Wed, 22 May
+2
650
Thu, 23 May
+1
651
Fri, 24 May
0
651
Sat, 25 May
0
651
Sun, 26 May
0
651
Mon, 27 May
+1
652
Tue, 28 May
0
652
Wed, 29 May
+1
653
Thu, 30 May
0
653
Fri, 31 May
0
653
Sat, 1 Jun
0
653
Sun, 2 Jun
0
653
Mon, 3 Jun
+1
654
Tue, 4 Jun
0
654
Wed, 5 Jun
+1
655
Thu, 6 Jun
0
655
Fri, 7 Jun
0
655
Sat, 8 Jun
0
655
Sun, 9 Jun
0
655
Mon, 10 Jun
0
655
Tue, 11 Jun
0
655
Wed, 12 Jun
0
655
Thu, 13 Jun
0
655
Fri, 14 Jun
0
655
Sat, 15 Jun
+1
656
Sun, 16 Jun
0
656
Mon, 17 Jun
+1
657
Tue, 18 Jun
0
657
Wed, 19 Jun
0
657
Thu, 20 Jun
0
657
Fri, 21 Jun
0
657
Sat, 22 Jun
+1
658
Sun, 23 Jun
+1
659
Mon, 24 Jun
+1
660
Tue, 25 Jun
+1
661
Wed, 26 Jun
+1
662
Thu, 27 Jun
0
662
Fri, 28 Jun
0
662
Sat, 29 Jun
0
662
Sun, 30 Jun
0
662
Mon, 1 Jul
0
662
Tue, 2 Jul
0
662
Wed, 3 Jul
0
662
Thu, 4 Jul
0
662
Fri, 5 Jul
0
662
Sat, 6 Jul
+1
663
Sun, 7 Jul
0
663
Mon, 8 Jul
0
663
Tue, 9 Jul
0
663
Wed, 10 Jul
0
663
Thu, 11 Jul
+1
664
Fri, 12 Jul
0
664
Sat, 13 Jul
0
664
Sun, 14 Jul
0
664
Mon, 15 Jul
0
664
Tue, 16 Jul
0
664
Wed, 17 Jul
0
664
Thu, 18 Jul
0
664
Fri, 19 Jul
0
664
Sat, 20 Jul
0
664
Sun, 21 Jul
0
664
Mon, 22 Jul
+1
665
Tue, 23 Jul
0
665
Wed, 24 Jul
0
665
Thu, 25 Jul
0
665
Fri, 26 Jul
0
665
Sat, 27 Jul
0
665
Sun, 28 Jul
0
665
Mon, 29 Jul
0
665
Tue, 30 Jul
0
665
Wed, 31 Jul
+1
666
Thu, 1 Aug
0
666
Fri, 2 Aug
0
666
Sat, 3 Aug
+1
667
Sun, 4 Aug
0
667
Mon, 5 Aug
0
667
Tue, 6 Aug
0
667
Wed, 7 Aug
0
667
Thu, 8 Aug
0
667
Fri, 9 Aug
0
667
Sat, 10 Aug
0
667
Sun, 11 Aug
0
667
Mon, 12 Aug
0
667
Tue, 13 Aug
0
667
Wed, 14 Aug
0
667
Thu, 15 Aug
0
667
Fri, 16 Aug
0
667
Sat, 17 Aug
0
667
Sun, 18 Aug
0
667
Mon, 19 Aug
0
667
Tue, 20 Aug
0
667
Wed, 21 Aug
0
667
Thu, 22 Aug
0
667
Fri, 23 Aug
0
667
Sat, 24 Aug
0
667
Sun, 25 Aug
+1
668
Mon, 26 Aug
0
668
Tue, 27 Aug
+1
669
Wed, 28 Aug
0
669
Thu, 29 Aug
0
669
Fri, 30 Aug
0
669
Sat, 31 Aug
0
669
Sun, 1 Sep
0
669
Mon, 2 Sep
0
669
Tue, 3 Sep
0
669
Wed, 4 Sep
0
669
Thu, 5 Sep
0
669
Fri, 6 Sep
0
669
Sat, 7 Sep
+1
670
Sun, 8 Sep
0
670
Mon, 9 Sep
0
670
Tue, 10 Sep
0
670
Wed, 11 Sep
0
670
Thu, 12 Sep
0
670
Fri, 13 Sep
0
670
Sat, 14 Sep
0
670
Sun, 15 Sep
0
670
Mon, 16 Sep
0
670
Tue, 17 Sep
0
670
Wed, 18 Sep
0
670
Thu, 19 Sep
0
670
Fri, 20 Sep
0
670
Sat, 21 Sep
0
670
Sun, 22 Sep
+1
671
Mon, 23 Sep
+1
672
Tue, 24 Sep
0
672
Wed, 25 Sep
+1
673
Thu, 26 Sep
+1
674
Fri, 27 Sep
0
674
Sat, 28 Sep
0
674
Sun, 29 Sep
0
674
Mon, 30 Sep
0
674
Tue, 1 Oct
0
674
Wed, 2 Oct
0
674
Thu, 3 Oct
0
674
Fri, 4 Oct
0
674
Sat, 5 Oct
0
674
Sun, 6 Oct
0
674
Mon, 7 Oct
+1
675
Tue, 8 Oct
+1
676
Wed, 9 Oct
0
676
Thu, 10 Oct
0
676
Fri, 11 Oct
0
676
Sat, 12 Oct
0
676
Sun, 13 Oct
0
676
Mon, 14 Oct
0
676
Tue, 15 Oct
0
676
Wed, 16 Oct
0
676
Thu, 17 Oct
0
676
Fri, 18 Oct
0
676
Sat, 19 Oct
0
676
Sun, 20 Oct
0
676
Mon, 21 Oct
0
676
Tue, 22 Oct
0
676
Wed, 23 Oct
0
676
Thu, 24 Oct
0
676
Fri, 25 Oct
0
676
Sat, 26 Oct
0
676
Sun, 27 Oct
0
676
Mon, 28 Oct
+1
677
Tue, 29 Oct
+1
678
Wed, 30 Oct
0
678
Thu, 31 Oct
0
678
Fri, 1 Nov
0
678
Sat, 2 Nov
0
678
Sun, 3 Nov
0
678
Mon, 4 Nov
+1
679
Tue, 5 Nov
0
679
Wed, 6 Nov
0
679
Thu, 7 Nov
0
679
Fri, 8 Nov
0
679
Sat, 9 Nov
0
679
Sun, 10 Nov
0
679
Mon, 11 Nov
+1
680
Tue, 12 Nov
0
680
Wed, 13 Nov
0
680
Thu, 14 Nov
0
680
Fri, 15 Nov
0
680
Sat, 16 Nov
0
680
Sun, 17 Nov
0
680
Mon, 18 Nov
0
680
Tue, 19 Nov
+2
682
Wed, 20 Nov
0
682
Thu, 21 Nov
0
682
Fri, 22 Nov
0
682
Sat, 23 Nov
0
682
Sun, 24 Nov
+1
683
Mon, 25 Nov
0
683
Tue, 26 Nov
0
683
Wed, 27 Nov
+1
684
Thu, 28 Nov
+1
685
Fri, 29 Nov
0
685
Sat, 30 Nov
0
685
Sun, 1 Dec
0
685
Mon, 2 Dec
0
685
Tue, 3 Dec
0
685
Wed, 4 Dec
+1
686
Thu, 5 Dec
0
686
Fri, 6 Dec
0
686
Sat, 7 Dec
0
686
Sun, 8 Dec
0
686
Mon, 9 Dec
0
686
Tue, 10 Dec
0
686
Wed, 11 Dec
0
686
Thu, 12 Dec
0
686
Fri, 13 Dec
0
686
Sat, 14 Dec
0
686
Sun, 15 Dec
0
686
Mon, 16 Dec
0
686
Tue, 17 Dec
0
686
Wed, 18 Dec
0
686
Thu, 19 Dec
0
686
Fri, 20 Dec
0
686
Sat, 21 Dec
0
686
Sun, 22 Dec
0
686
Mon, 23 Dec
0
686
Tue, 24 Dec
0
686
Wed, 25 Dec
+1
687
Thu, 26 Dec
0
687
Fri, 27 Dec
0
687
Sat, 28 Dec
0
687
Sun, 29 Dec
0
687
Mon, 30 Dec
0
687
Tue, 31 Dec
0
687
Wed, 1 Jan
+1
688
00:04
687
Thu, 2 Jan
0
688
00:04
+1
688
Fri, 3 Jan
0
688
00:04
0
688
Sat, 4 Jan
0
688
00:04
0
688
Sun, 5 Jan
0
688
00:04
0
688
Mon, 6 Jan
0
688
00:04
0
688
Tue, 7 Jan
0
688
00:04
0
688
Wed, 8 Jan
0
688
00:04
0
688
Thu, 9 Jan
0
688
00:04
0
688
Fri, 10 Jan
0
688
00:04
0
688
Sat, 11 Jan
0
688
00:04
0
688
Sun, 12 Jan
0
688
00:04
0
688
Mon, 13 Jan
0
688
00:04
0
688
Tue, 14 Jan
0
688
00:04
0
688
Wed, 15 Jan
0
688
00:04
0
688
Thu, 16 Jan
0
688
00:04
0
688
Fri, 17 Jan
0
688
00:04
0
688
Sat, 18 Jan
0
688
00:04
0
688
Sun, 19 Jan
0
688
00:04
0
688
Mon, 20 Jan
0
688
00:04
0
688
Tue, 21 Jan
0
688
00:04
0
688
Wed, 22 Jan
+1
689
00:04
0
688
Thu, 23 Jan
0
689
00:04
+1
689
Wed, 23 Jun
+29
718