Свае Людзi

@SvaeLjudzi Like 0
Is this your channel? Confirm ownership for additional features

Канал грамадцкай ініцыятывы ,,Свае Людзі''
❗️УРАД ДЛЯ НАРОДА, А НЕ НАРОД ДЛЯ ЎРАДА!
Агляд, асабісты аналіз і меркаваньні на тэму падзеяў у Беларусі і ня толькі.
Сувязь:
Ананімна 👉 @SwLiudziBot
Абмеркаваньне 👉 чат
Channel's geo & Language
Belarus, Belarusian
Category
Politics


Channel's geo
Belarus
Channel language
Belarusian
Category
Politics
Added to index
15.07.2017 21:58
17 Jul 2018, 09:58 (1236 days ago)
Post statistics #3225:
None of the channels forwarded this publication
Post views:
Date
Growth
Summary
Mon, 23 Jul
0
48
Tue, 24 Jul
0
48
Wed, 25 Jul
0
48
Thu, 26 Jul
+1
49
Fri, 27 Jul
0
49
Sat, 28 Jul
0
49
Sun, 29 Jul
0
49
Mon, 30 Jul
0
49
Tue, 31 Jul
0
49
Wed, 1 Aug
+1
50
Thu, 2 Aug
0
50
Fri, 3 Aug
0
50
Sat, 4 Dec
0
50