Жывая Бібліятэка

@humanlibraryby Нравится 0

Telegram-канал арганізацыі "Жывая Бібліятэка" https://humanlibrary.by/
Тры разы на тыдзень пра розныя (нечаканыя) бакі стэрэатыпаў, дыскрымінацыі і інклюзіі.
Нашы фірмовыя сцікеры https://t.me/addstickers/HumanLib
Пытанні і прапановы: @OlyaVu
Гео и язык канала
Беларусь, Белорусский
Категория
Книги


Написать автору
Гео канала
Беларусь
Язык канала
Белорусский
Категория
Книги
Добавлен в индекс
05.02.2018 22:01
8 May, 10:00 (130 дней назад)
Статистика публикации #307:
Ни один из каналов не поделился данной публикацией
Просмотры по дням:
Дата За день Итого
8 May, Wed +59 59
9 May, Thu +9 68
10 May, Fri +17 85
11 May, Sat +2 87
12 May, Sun +1 88
13 May, Mon +9 97
14 May, Tue +2 99
15 May, Wed +7 106
16 May, Thu +2 108
17 May, Fri +4 112
18 May, Sat +2 114
19 May, Sun +1 115
20 May, Mon +6 121
21 May, Tue +1 122
22 May, Wed +3 125
23 May, Thu +2 127
24 May, Fri +2 129
25 May, Sat 0 129
26 May, Sun 0 129
27 May, Mon +4 133
28 May, Tue +1 134
29 May, Wed +6 140
30 May, Thu +1 141
31 May, Fri +2 143
1 Jun, Sat +2 145
2 Jun, Sun +1 146
3 Jun, Mon +4 150
4 Jun, Tue +1 151
5 Jun, Wed +2 153
6 Jun, Thu 0 153
7 Jun, Fri +3 156
8 Jun, Sat +1 157
9 Jun, Sun 0 157
10 Jun, Mon +3 160
11 Jun, Tue 0 160
12 Jun, Wed +3 163
13 Jun, Thu +5 168
14 Jun, Fri 0 168
15 Jun, Sat +1 169
16 Jun, Sun +1 170
17 Jun, Mon +5 175
18 Jun, Tue +1 176
19 Jun, Wed +5 181
20 Jun, Thu 0 181
15 Sep, Sun 0 181